Az év végéig elkészül a moravai közúti folyosó – közölte Aleksandar Vučić államfő az autópálya Kraljevo közelében megnyitott szakaszán.
A köztársasági elnök, a kormánytagok, illetve a török nagykövet és az országából érkező kivitelezők a térségben megtekintették az autóút új, közel 29 kilóméteres szakaszát. Ez a rész szombat délelőtt 9 órától nyílt meg a forgalom előtt, és 4 napig díjmentes lesz a használata.
Az álamfő elmondása szerint a jelenlegi hatalmi többség 650 kilométer autópályát adott át és több mint 400 kilométer jelenleg is építés alatt áll.
Forrás: RTV
Fotó: Tanjug







