Vučić: Az év végéig elkészül a „moravai közúti folyosó”

Az év végéig elkészül a moravai közúti folyosó – közölte Aleksandar Vučić államfő az autópálya Kraljevo közelében megnyitott szakaszán.

A köztársasági elnök, a kormánytagok, illetve a török nagykövet és az országából érkező kivitelezők a térségben megtekintették az autóút új, közel 29 kilóméteres szakaszát. Ez a rész szombat délelőtt 9 órától nyílt meg a forgalom előtt, és 4 napig díjmentes lesz a használata.

Az álamfő elmondása szerint a jelenlegi hatalmi többség 650 kilométer autópályát adott át és több mint 400 kilométer jelenleg is építés alatt áll.

Forrás: RTV
Fotó: Tanjug

Oszd meg a cikket:
VAJDASÁG IDŐJÁRÁS

NEKED AJÁNLOTT