Orvosnőt fenyegetett, majd rendőrt harapott meg egy 77 éves nő Svrljigen

Egy 77 éves nő szerdán megtámadott egy orvost a Nišhez közeli Svrljig egészségházában, majd a helyszínre érkező rendőrök intézkedése közben hasba harapta egyiküket – közölte nem hivatalos információkra hivatkozva a Južne vesti.

Az incidens reggel fél nyolc körül, az első műszak kezdetén történt. A portál nem hivatalos információi szerint az asszony korábban egészségügyi dolgozó volt, és megvárta az orvosnőt, akit azonnal sértegetni és fenyegetni kezdett. Az egészségház személyzete ezután értesítette a rendőrséget.

A történet azonban itt nem ért véget. A rendőri intézkedés során a nő ellenállást tanúsított, majd az egyik rendőrt hason harapta. A sérült rendőrt először a helyi egészségházban látták el, majd elsősegélynyújtás után a niši Egyetemi Klinikai Központba szállították.

A rendőrség közlése szerint az ügyben az eljárás még folyamatban van, az esetről pedig értesítették a niši Alapfokú Ügyészséget is, mert egészségügyi dolgozó elleni fenyegetésről, rendőri intézkedés közbeni ellenállásról és egy rendőr sérüléséről van szó.

Oszd meg a cikket:
VAJDASÁG IDŐJÁRÁS

NEKED AJÁNLOTT