Megkezdődött a fürdőszezon Temerinben. Az illetékesek közölték, hogy az első három nap során, azaz péntektől vasárnapig ingyenes lesz a belépés a medencekomplexumba.
A látogatók rendelkezésére áll az olimpiai méretű medence, valamint két termálmedence, amelyeket közvetlenül a forrásból származó, 37 fokos vízzel töltenek fel.
A medencék mellett gondozott zöldterületek, strandröplabdapálya, gyermekjátszótér és további szolgáltatások várják a vendégeket.
Az ingyenes úszóiskola az iskolások számára július 1-jén indul, a jelentkezés reggel 8 órától a temerini medencéknél lesz. A beiratkozáshoz iskolai igazolvány és orvosi igazolás szükséges.
Az első három ingyenes nap után a napijegy ára felnőtteknek 300 dinár, 15 év alatti gyermekeknek és nyugdíjasoknak 240 dinár lesz. A 7 év alatti gyerekek számára – felnőtt kíséretében – az egész szezonban ingyenes lesz a belépés.
Forrás: RTV







