Györe László búcsúzott a wimbledoni selejtezőben, nem jutott főtáblára

Györe László búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokság selejtezőjének második fordulójában. A zentai teniszező 7-5, 6-3-ra kapott ki az amerikai Michael Zhengtől és így nem lesz ott az év harmadik Grand Slam főtábláján.

A 143. helyen rangsorolt Zheng 1 óra 31 perces mérkőzésen múlta felül a jelenleg a világranglista 213. helyén álló Györét.

Bár mindkét szettben brékelőnybe került a zentai származású játékos, ellenfele mindkétszer fordítani tudott, és végül bejutott a selejtező döntő fordulójába.

Oszd meg a cikket:
VAJDASÁG IDŐJÁRÁS

NEKED AJÁNLOTT