Holttestet találtak egy magyarországi tóban

Kedden, az esti órákban egy nő holttestét találták meg a tatai Öreg-tó náddal borított partszakaszán – mondta el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerdán az MTI-nek.

Tóth Anikó hozzátette, a haláleset során idegenkezűség és bűncselekmény gyanúja nem merült fel, a rendőrség az esetet közigazgatási eljárás keretében vizsgálja.

Az MTI úgy tudja, az elhunytat vasárnap óta eltűntként kereste a tatai rendőrkapitányság.

Forrás: MTI

Oszd meg a cikket:
VAJDASÁG IDŐJÁRÁS

NEKED AJÁNLOTT