Győzelemmel kezdte Györe László a wimbledoni selejtezőt

Sikeresen vette az első akadályt Györe László a wimbledoni selejtezőben és az első fordulójába 6-4, 7-5-re legyőzte a holland Max Houkes-t. A zentai teniszező következő ellenfele az amerikai színekben szereplő Michael Zheng lesz.

Györe a világranglista 213. helyén áll, míg Houkes a 231. helyet foglalja el, a párharc pedig 1 óra 26 percig tartott.

A zentai teniszezőnek még két találkozót kell megnyernie a selejtezőben, hogy bejusson a főtáblára kerüljön.

Oszd meg a cikket:
VAJDASÁG IDŐJÁRÁS

NEKED AJÁNLOTT